0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Buffer
Ürün Kodu: G17YT0043
Stok Durumu: Tükendi
55,56 TL

Giyilebilir Kollu Battaniye (Küçük)

 


 Snuggie for Kids Giyilebilir Kollu Battaniye
 
 

 Snuggie for Kids Giyilebilir Kollu Battaniye / Çocuk


Snuggie for Kids Giyilebilir Kollu Battaniye ile çocuklarınız da artık evde sımsıcak bir kış geçirebilir. Snuggie for Kids, 1.50 boyundan yüksek çocukların kullanımına uygundur. 

Polar kumaştan üretildiği için sıcak tutar. Hem kalın hem de çok yumuşak bir dokuya sahiptir. Giyilebilir Kollu battaniyelerin farkını kullanmaya başlayınca daha iyi anlayacaksınız. Çünkü evinizde bilgisayarınızda çalışırken veya TV kumandanızla zap yaparken ya da telefonla konuşurken hareket serbestiliği sağlar. Üzerinizde normal bir battaniye varken hareket edemezsiniz ancak Snuggie Giyilebilir Kollu Battaniye′nin farkı burada ortaya çıkar.

Kendi boyuna oranla geniş cepleri vardır. Giyilebilir Kollu Battaniye, çamaşır makinesinde yıkanabilir, boyası çıkmaz, çabuk kurur ve de çekme yapmaz. Ütü istemez. Yıkama işlemleri sonrasında hem polar özelliğini hem de sıcaklığını kaybetmez, asla tüylenme ve tiftiklenme yapmaz. 

Anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Alerji, mantar ve kaşıntı yapmaz. Snuggie for Kids, çocuklar kadar minyon tipli erkekler ve kadınlar tarafından da kullanılabilir.
 

Ölçüler

162 x 97 cm

Renkler

Mavi, Kırmızı, Pembe

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!