0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Buffer
Ürün Kodu: Y73YT0513
Stok Durumu: Tükendi
30,27 TL

Objektif Görünümlü Termos Bardak

Arkadaşınıza "Gülümse" dedikten sonra onu baştan aşağı ıslatarak şaka yapabileceğiniz ya da fotoğraf meraklısı sevgilinize şık bir hediye olarak sunabileceğiniz Cuplens, kirli şakalar ve hoş sürprizler için sizi bekliyor!

Taşıma kılıfı hediyeli Caniam Termos, gerçekçi görünümü ile görenleri şaşırtıyor, küçük bir şaka gibi çevresindeki herkesi mutlu ediyor!

Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iyi iş çıkarır. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Caniam yapar! Çok fonksiyonlu Objektif Caniam ile trafikte, yolda, spor yaparken kısacası her yerde kullanabilirsiniz.

Çok fonksiyonlu objektif CaniamTermos, aynı zamanda kış boyunca içeceklerinizi sıcak tutacak, çelik bir termos. Üzerine sabitlenebilen çevirmeli kapağı ile içindekileri dökülmeden muhafaza ediyor.

Bu objektifi görünce diğer tüm objektiflerin aslında ne kadar işlevsiz olduklarını anlayacaksınız. Uzaktaki objeyi yakında gibi gösteren o inanılmaz pahalı gerçek objektiflerin yerine, ucuz ama bir sürü farklı işlevi olan bu harika objektife sahip olmanın ayrıcalığına sahip olun!

Ürün Özellikleri:

  • Boyut: 7cm (Çap) - 20cm (Yükseklik).
  • 545 ml etrafında sıvı hacmine sahiptir.
  • 1. kalite malzeme kullanılarak üretilmiştir ve güvenli paslanmaz çelik termos özelliğine sahiptir.

Paket İçeriği:

  • 1 Adet 70-200 mm Lens Paslanmaz Çelik Kupa
  • 1 Adet Lens Çantası

​Ürün Rengi:

Siyah

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!